Nie taki wilk, jak go malują

Wilk to jeden z najbardziej nielubianych gatunków zwierząt, zwłaszcza w społecznościach, które żyją w jego sąsiedztwie. Z drugiej strony, często jest idealizowany przez swoich miłośników, żyjących w dużych miastach. Jak naprawdę wygląda życie wilków? Czym się żywią? Dlaczego atakują zwierzęta domowe i jak temu można zapobiec? Co zrobić, gdy spotkasz na swej drodze tego drapieżnika? Na te i inne pytania można uzyskać odpowiedzi zapraszając nas z prelekcją "Nie taki wilk, jak go malują".

Zajęcia edukacyjne są skierowane do uczniów szkół bieszczadzkich (powiat bieszczadzki, leski i sanocki). zainteresowane szkoły zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Liczba prelekcji, jakie możemy wygłosić jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt jest finansowany dzięki darczyńcom. Każde wsparcie ma dla nas znaczenie.

 

TAK, CHCĘ WESPRZEĆ

 

Niedźwiedź to nie miś

Niedźwiedź kojarzy się nam z misiem. Czasami nawet tak go nazywamy. Ale czy słusznie? Ile niedźwiedzi żyje w Polsce? Jak wygląda życie niedźwiedzi? Jak długo niedźwiedzica opiekuje się niedźwiadkami? Czym się żywią niedźwiedzie? Czy sen zimowy niedźwiedzi to hibernacja? Co zrobić, gdy spotkasz na swej drodze niedźwiedzia? Na te i na wiele innych pytań można uzyskać odpowiedzi zapraszając nas z prelekcją "Niedźwiedź to nie miś".

Nasza propozycja edukacyjna skierowana jest do uczniów bieszczadzkich szkół (powiat bieszczadzki, leski i sanocki). Zainteresowane szkoły prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Liczba prelekcji, jakie możemy wygłosić jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt jest finansowany dzięki hojności darczyńców, dlatego każde wsparcie jest dla nas ważne.

 

TAK, CHCĘ WESPRZEĆ

 

Projekty edukacyjne:

  1. pl
  2. en

 

e-mail: przyrodainauka@gmail.com

tel. +48 609 766 535

w godz. 8:00-16:00 

© 2023 Fundacja Przyroda i Nauka

Wszelkie prawa zastrzeżone

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.